+420 739 512 610

Kdo to tady tvoří ?

Jmenuji se Andrea, obyčejná žena, maminka samoživitelka. Věřím v lidský potenciál, který je skvělé dále rozvíjet. Baví mě přemýšlet, pomáhat a zkoumat život. Mám dva bezva kluky. Starší syn mi občas pomáhá jako korektor a grafik.

Život běžel a já se často zmítala v pocitech, myšlenkách, které se mi nelíbily a hluboce škodily nejen mě. Byla ve mě touha objevovat souvislosti, příčiny a následky, které mi působily špatné emoce. Nezdravé vzorce chování mě  přiváděly na scestí. Proto jsem postupně objevovala různé směry bytí. Psychologii, filosofii, historii, sociologii až jsem objevila Knihu knih, která mě fascinovala. Tak začala má cesta sebe-poznání a víry. Duchovní rozměr života mi pomohl mnohé momenty překonat i pochopit.  Dnes jsem vděčná za všechny mé cesty a snažím se být životní optimistkou. Někdy to není lehké, ale právě víra v dobro mi pomáhá.

Jsem si vědoma svých limitů. Stále se učím a vím, že je každý člověk jiný. Můj styl nahlížení na život nemusí každému vyhovovat. Jsem důsledná, racionálně uvažující žena. Mám ráda všeobecný rozhled a inovativní myšlenky s humanistickým přesahem, který umožňuje chápat lidské konání v širších souvislostech.
Na lidech si cením odvahy, upřímnosti a solidarity. Nezajímají mě rychlé povrchní programové změny, ale udržitelná kvalita života v duchu pravdy a lásky.

Své zkušenosti a povzbuzení nabízím každému, kdo hledá v životě něco víc než konzumní a sobecké uspokojení.