+420 739 512 610

Internetové seznamky?

selective focus photography of man and woman sitting on dining set with man kissing hand of woman

Jak dlouho jste sami a jak dlouho hledáte partnera na seznamkách?
Máte několik let staré profily, platíte nemalé peníze za registrace a jen střídáte partnery bez úspěchu?
Možná, že jste na seznamování po internetu závislý.
Pozor na to!

Pokud je někdo na seznamce dlouhou dobu bez úspěchu, je potřeba hledat příčinu.

Je těžké přiznat sám sobě, že může být chyba u mě, ale nezoufejte. Zdravá sebereflexe je lékem na odstarnění předsudků, mindráků a dalších nepěkných návyků, které se na nás nalepily a vůbec je nevidíme. Mám pro vás řešení v podobě návodu, jak lépe využít internet k seznamování. Neváhejte mě kontaktovat a napsat své trápení, zkušenosti a společně můžeme odhalit co je příčinou.

Zásadní je být k sobě na seznamkách navzájem benevolentní, přátelští, bez předsudků a povrchnosti…

Zamyslete se tedy a vyndejte trám ze svého oka. Uvědomte si, že možné střídání partnerů nejen, že nikam nevede, ale také je to nebezpečné vzhledem k nárůstu pohlavních chorob. Raději se nelitujte a nezoufete, spíše se ptejte proč to nejde a naučte se snášet kritiku od druhých, kteří vám chtějí pomoci pochopit, kde je zakopaný pes.
A i dnes platí, že raději než virtuálně, koukejte kolem sebe a seznamujte se reálně ve svém okolí. Protože není nad osobní jiskru, která ukazuje směr a vede do svobody poznání druhého. Přetvářka po internetu totiž začíná stále více plodit zakompexované virtuální schizofreniky.

Pokud vás článek zaujal a chcete pomoci, napiště mi. Připravila jsem pro vás základní manuál pro zdravé seznamování na internetu. Společně se zaměříme na váš profil, styl i šance. Někdy stačí jen nepatrná maličkost, která může odradit nebo naopak přinést výsledek.

6 Odpovědi

 1. Zdeněk napsal:

  Nikdy jsem partnerky nestřídal.
  Moje bývalá manželka byla také můj první a jediný vztah. (vážný) – Ale ona mě podvedla! To mi rapidně snížilo sebevědomí.

  Hold, manželství však ne vždy končí šťastně. A od rozvodu před půl rokem jsem nijak nevyhledával kontakt s opačným pohlavím. Bojím se? Je to možné, i když je to smutné, je to pravda.

  Takže jestli je zde nějaká, třeba že jen malá šance najít tu pravou, možná je čas začít hledat.

  • andrea napsal:

   Dobrý den Zdeňku, děkuji za Váš komentář.
   Víte, myslím, že Vaše věta: Nikdy jsem partnerky nestřídal. Je hodná úcty a respektu.
   Mrzí mě, že Vaše manželka se rozhodla jinak. Chápu Vás.
   A už vůbec se nedívím, že se bojíte. Také se bojím. V dnešní bláznivé době, musí být člověk obezřetný.
   Pokud tedy chcete kontaktujte mě soukromě na [email protected]
   Hezký den Andrea

 2. Radek36 napsal:

  Ahoj. Já mám zas problém, že se stydím,tak si ty 2 bývalé našli vždycky mě. Nevím jestli to je dobré psát do seznamky, že se stydím, když zatím nikdo nenapsal.

  • andrea napsal:

   Ahoj Radku, každý jsme nějaký a každý preferujeme svůj styl seznamování. Pokud si nevíš rady jak sestavit svůj profil na seznamce, co je či není nevhodné uvádět, kontaktuj mě prosím do emailu, ráda ti pomohu. Andrea

 3. Tonda napsal:

  Dobrý den.
  Je to zajímavě sepsané. Respektive, zaujal mne ten váš pohled.
  Věřím tomu, že si lidé mohou vypěstovat závislost na eSeznamkách. Asi taková ta touha po pozornosti. Zajímavá je i ta narážka na promiskuitu. Která se mnou tedy nerezonuje.
  Víte. Internetová seznamka je pro mne z nouze cnost. Mnohem raději bych se seznámil „ve svém přirozeném prostředí“. Ale nedaří se mi potkávat ty správné ženy 🙂 Možná špatně hledám.
  Internetová seznamka mi, ale otevřela zajímavý postřeh. A to je trénovaní samotného seznamování a následných schůzek. Byl jsem dlouhou dobu v manželství a „balení žen“ nebylo na pořadu dne. A tak bylo potřeba to znovu otevřít. Je zajímavý, jak jednoduché bylo seznamování ve dvaceti a jak je to nyní ve čtyřiačtyřiceti.
  Zajímal by mne tedy ten váš základní manuál, pokud je to tedy možné.

  Opatrujte se.
  Tonda

  • andrea napsal:

   Dobrý den Tondo,
   děkuji za povzbuzení.
   Souhlasím s tím co vnímáte. Má zkušenost a příběhy lidí jsou reálné. I já vnímám zajímavé postřehy.
   Promiskuita je rovněž realitou, bohužel. Myslím, že je škoda takto devalvovat potenciální vztahy, ale chápu některé lidi.
   Pokud máte zájem o „základní manuál“ napiště na [email protected] kam má být odeslán?
   Též se opatrujte.
   Andrea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *